Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Mobilní generátory

QAS 14-500: Generátory vhodné pro použití v exteriérech se jmenovitým výkonem 13–500 kVA (10–400 kW), 50 Hz

generator_atlas copco

 

Pohon generátorů QAS 14-500 společnosti Atlas Copco zajišťují motory Perkins, Kubota nebo Volvo. Mobilní generátory jsou inteligentní víceúčelové stroje, které mohou pohánět širokou škálu elektrického vybavení pro různé aplikace. Spolehlivost v nejnáročnějším prostředí zajišťuje jejich vysoce odolná konstrukce. Tyto ekonomicky výhodné stroje nabízejí nízké celkové náklady na vlastnictví a vysokou hodnotou při opakovaném prodeji. Jejich obsluha je snadná s širokou škálou řídicích modulů, elektrického a mechanického volitelného příslušenství. Elektrocentrály vykazují při svém provozu minimální hluk a emise.

Zákaznické benefity:
-Výkon – Přesný a stabilní výkon bez ohledu na podmínky díky pečlivě vybraným součástem a přesně vyvinuté a testované konfiguraci.
-Vysoká spolehlivost – Tyto robustní generátory jsou vyrobeny pro dlouhou životnost a zajištění plynulé dodávky spolehlivé energie pro všechny aplikace.
-Univerzálnost – Stroje lze použít pro pohon široké škály aplikací díky vynikající standardní konfiguraci a rozsáhlému sortimentu volitelného vybavení.
-Nižší náklady na vlastnictví – Dobu provozuschopnosti lze prodloužit díky servisním intervalům 500 hodin a vynikající přístupnosti všech servisních míst.
-Odolnost – Generátory QAS 14-500 jsou navrženy a vyrobeny pro efektivní výkon v nejextrémnějším počasí. K jejich výbavě patří odolný nárazuvzdorný kryt z oceli Zincor s povrchovou úpravou, montáž na odolných ližinách a utěsněný nepropustný rám.
-Delší doba provozuschopnosti – Po instalaci na místo použití jsou generátory QAS 14-500 připraveny k provozu s minimálními požadavky na údržbu.
-Nižší náklady na přepravu a instalaci – Jejich kompaktní a robustní konstrukce s integrovanými přepravními prvky umožňuje rychlejší a bezpečnější přepravu a instalaci.

Leták QAS 14-100 (PDF dokument) ke stažení »

Leták QAS 250-325Vd (PDF dokument) ke stažení »

Technické údaje:

Jmenovitý výkon         0.8 - 550 kVA
Úroveň hlučnosti         62 - 70 dB(A)

Motor  KUBOTA / Volvo / PERKINS 
Frekvence                  50 Hz
Hmotnost                  706 - 6252 kg
Délka                        1.78 - 5.02 m
Šířka                         0.85 - 1.67 m
Výška                        1.17 - 2.31 m

.