Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Prodáváme tyto výkonné elektrocentrály

Ecopower - line 1,1-5,5 kVA

Tito pomocníci se uplatňují vždy tam, kde je zapotřebí mobilního zdroje proudu.U nové řady Ecopower-Line získáte veškeré informace pomocí kontrolního displaye ECD 05 (mimo ESE 1100 BS). Jednoduše a rychle vyvoláte přes tlačítko aktuální údaje: napětí, kmitočet, provozní hodiny.


Silent Line 1,3-3,8 kVA

Lehká campingová elektrocentrála Endress s motorem Robin a se skvělým poměrem cena/výkon. Dalšími přednostmi elektrocentrály je nízká váha a malá hlučnost.


Clasicc Power Line 2,5-7,0 kVA

Víceúčelové elektrocentrály se střídavým proudem 230 a 400 V jsou vybaveny výkonnými generátory a jsou optimálně použitelné pro elektrické, stavební a zahradní nářadí. K sériovému vybavení patří vypínání při nedostatku oleje a chrana před přetížením.


Profesional GT Line 2,5-7 kVA

Řada elektrocentrál Profesional-GT-Line se vyznačuje vysokým standartem kvality, velkoobjemovou nádrží (GT-Gross Tank) spolehlivostí a také dlohou životností.


Profesional GT Line 10-12 kVA

Elektrocentrála je vhodná pro profesionální využití ve stavebnictví a průmyslu. Vyznačuje se robustním rámem a velkým výkonem.


Subaru GT Line 2,0 - 5,5 kVA

Profesionální elektrocentrály s novým SUBARU motorem, velkou nádrží a elektronickým regulátorem AVR. Velkými přednostmi je velký výkon a nízká cena.


Stavební generátory 9,5-40 kVA

Robustní stavební elektrocentrály posazené na celopozinkovaném podvozku s velkou oddolností. Staveništní generátory ENDRESS vyhovují strojírenské a nízkonapěťové směrnici EU.


Duplex Plus Line 2,5-15 kVA

Nejmodernější technologie elektrocentrál DUPLEX a motorů SUBARU. Elektronicky regulovaný synchronní generátor v provedení stupeň krytí IP54. ECO-drive-systém.


Diesel Line 3,0-11,0 kVA

Odhlučněný dieselový generátor v robustní konstrukci. V Diesel Line se používají vysoce kvalitní dieselové motory s přímým vstřikováním. Vyznačují se vysokou kvalitou , spolehlivostí a dlohou životností.


Záložní zdroje 14-600 kVA

Jedině ze silných komponent lze setavit silné rlrktrické generátory. Endress sází na základě svých technických zkušeností jen na vysoce kvalitní průmyslové motory Deutz a Volvo-Penta a na kvalitní generátory Stamford a Mecc Alte


Osvětlovací stožáry

Osvětlovací zařízení ENDRESS přeměňují noc v den. Pro optimální osvětlení stavenišť a mnoha jiných míst použití, světlem jasným jako ve dne. Díky vestavěnému generátoru ENDRESS je osvětlovací zařízení nezávislé na elektrické síti.