Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál
Omitaci stroje
Omítací stroj FA-FAT
Omítací stroj FA-FAT

Pneumatický dopravník je ideální zařízení pro dopravu suché maltové směsi do omítacích čerpadel MP 25 mixit, MP 35 nebo S 5 EVCM ze sila či kontejneru. Lze dodat ve stacionární verzi, nebo ve verzi na podvozku.


Omítací stroj MP 12
Omítací stroj MP 12

Strojní omítačky MP 12 jsou kompletně vybavené a spolehlivé staveništní míchací čerpadla pro pytlované omítkové směsi do zrnitosti 4mm. Výhodou těchto omítacích čerpadel jsou jejich malé rozměry a 1,5 kW motory na 230 V. Omítačky jsou vybaveny vodní armaturou včetně vodní pumpy, kompresorem,šnekem, hadicemi na vzduch a materiál a stříkací pistolí. Omítačka je umístěna na 2 kolech pro lehkou manipulaci a je rozložitelná na čtyři části.


Omítací stroj MP 25 MIXIT
Omítací stroj MP 25 MIXIT

Strojní omítačka MP 25 mixit je kompletně vybavené a spolehlivé staveništní míchací čerpadlo pro materiál z pytlů nebo ze sila. Zpracovává všechny čerpatelné suché maltové směsi, jako jsou jádrové omítky, armovací malta,protipožární malta, strukturované omítky atd. - vnitřní i venkovní. Omítačka je umístěna na 4 kolech pro lehkou manipulaci a je rozložitelná na čtyři části.


Omítací stroj MP10
Omítací stroj MP10

Strojní omítačky MP 10 jsou kompletně vybavené a spolehlivé staveništní míchací čerpadla pro pytlované omítkové směsi do zrnitosti 4mm. Výhodou těchto omítacích čerpadel jsou jejich malé rozměry a 1,5 kW motory na 230 V. Omítačky jsou vybaveny vodní armaturou včetně vodní pumpy, kompresorem,šnekem, hadicemi na vzduch a materiál a stříkací pistolí. Omítačka je umístěna na 2 kolech pro lehkou manipulaci a je rozložitelná na čtyři části.


Omítací stroj P 12 SPRAYBOY
Omítací stroj P 12 SPRAYBOY

Malé čerpadlo Sprayboy P 12 je určené pro omítaní, míchání, čerpání a stříkání jemných omítkových směsí do zrnitosti 3mm - a to vše z jedné násypky. Ideální je na dopravu a aplikaci fasádních lepidel, sanačních malt, pro lepení obkladů a tenkovrstvých omítek.


Omítací stroj S 5 EV
Omítací stroj S 5 EV

Univerzální šnekové čerpadlo série S 5 lze použít jak na standartní práce, tak i na specilizované zakázky. Základem tohoto modulového systému je výkonné šnekové čerpadlo S 5 EV, které je vybaveno elektromotorem s variátorem pro plynulou regulaci výkonu.


Omítací stroj S 5 EVCM
Omítací stroj S 5 EVCM

Univerzální šnekové čerpadlo série S 5 EVCM lze použít jak na standartní práce, tak i na specilizované zakázky. Základem tohoto modulového systému je výkonné šnekové čerpadlo S 5 EV, které je vybaveno elektromotorem s variátorem pro plynulou regulaci výkonu. Verze CM má kontinuální míchačku s vodní armaturou a dokáže zpracovat veškeré hotové pytlované směsi, jako jsou malty, samonivelační stěrky apod. Lze plnit i ze sila.


Omítací stroj S 5 EVTM
Omítací stroj S 5 EVTM

Univerzální šnekové čerpadlo série S 5 EVCM lze použít jak na standartní práce, tak i na specilizované zakázky. Základem tohoto modulového systému je výkonné šnekové čerpadlo S 5 EV, které je vybaveno elektromotorem s variátorem pro plynulou regulaci výkonu. Verze TM má talířovou míchačku pro zpracování kvalitních sanačních směsí i směsí míchých přímo na stavbě.


Omítací stroj SP 11 BBR
Omítací stroj SP 11 BBR

Šnekové čerpadlo SP 11 BBR má plně hydraulický pohon s plynulým nastavením čerpaného množství a vlastní míchač s nuceným pohonem. Čerpadlem SP11 lze zpracovávat všechny maltové směsi do zrnitosti 6mm. Je ideální pro aplikaci stříkaných omítek a sanačních malt (reprofilační omítky).


Omítací stroj SP 11 BMR
Omítací stroj SP 11 BMR

Šnekové čerpadlo SP 11 BMR má plně hydraulický pohon s plynulým nastavením čerpaného množství a vlastní míchač s nuceným pohonem. Čerpadlem SP11 lze zpracovávat všechny maltové směsi do zrnitosti 6mm. Je ideální pro aplikaci stříkaných omítek a sanačních malt (reprofilační omítky).


Omítací stroj SP 11 BMT
Omítací stroj SP 11 BMT

Šnekové čerpadlo SP 11 BMT má plně hydraulický pohon s plynulým nastavením čerpaného množství a vlastní míchač s nuceným pohonem. Čerpadlem SP11 lze zpracovávat všechny maltové směsi do zrnitosti 6mm. Je ideální pro aplikaci stříkaných omítek a sanačních malt (reprofilační omítky).