Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Dynajet

Ohřívací modul Dynabox
Ohřívací modul Dynabox

Dynabox – systém je ohřívací modul vhodný pro všechny vysokotlaké čistící stroje řady Trollies. Tento externí modul má dvojici naftových hořáků, které dokáží ohřát vodu až na 110°C.


Vysokotlaký čistič Benzin-Trollies
Vysokotlaký čistič Benzin-Trollies

Vysokotlaký čistící stroj Dynajet – Trollies je kompaktní profi - stroj s benzínovým motorem určený pro čištění v průmyslu, stavebnictví, komunální oblasti apod. Stroj je vybaven rámem s kolečky, manuelní regulací tlaku, vodním filtrem, ochranou proti přehřátí a jištěním proti malému množství vody. Ke stroji lze použít také rotační trysku a trysku na přisávání abraziva.


Vysokotlaký čistič Diesel-Trollies
Vysokotlaký čistič Diesel-Trollies

Vysokotlaký čistící stroj Dynajet – Trollies je kompaktní profi - stroj s dieselovým motorem určený pro čištění v průmyslu, stavebnictví, komunální oblasti apod. Stroj je vybaven rámem s kolečky, manuelní regulací tlaku, vodním filtrem, ochranou proti přehřátí a jištěním proti malému množství vody. Ke stroji lze použít také rotační trysku a trysku na přisávání abraziva.


Vysokotlaký čistič Elektro-Trollies
Vysokotlaký čistič Elektro-Trollies

Vysokotlaký čistící stroj Dynajet – Trollies je kompaktní profi - stroj s elektrickým motorem určený pro čištění v průmyslu, stavebnictví, komunální oblasti apod. Stroj je vybaven rámem s kolečky, manuelní regulací tlaku, vodním filtrem, ochranou proti přehřátí a jištěním proti malému množství vody. Ke stroji lze použít také rotační trysku a trysku na přisávání abraziva.


Vysokotlaký čistič s ohřevem vody TRAILER
Vysokotlaký čistič s ohřevem vody TRAILER

Vysokotlaký čistící stroj Dynajet 800th je kompaktní profi – stroj s dieselovým motorem a ohřevem vody určený k odstraňování koroze, odlakování,sanaci a odstrańování betonu, uvolňování ocelových armatur, čištění nádrží a mnohé další.Zařízení má jednoduché ovládání, oddělený motorový a pracovní prostor a plynulou regulaci tlaku. Stroj je vybaven integrovanou nádrží na vodu (1000 l), 50m přívodní hadicí na vodu, 25m tlakovou hadicí a pistolí s plochou tryskou.


Vysokotlaký čistič studenovodní UHP
Vysokotlaký čistič studenovodní UHP

Vysokotlaký čistící stroj Dynajet UHP 170 je kompaktní profi – stroj s dieselovým motorem určený k odstraňování koroze, odlakování,sanaci a odstrańování betonu, uvolňování ocelových armatur, čištění nádrží a mnohé další. Zařízení má elektronické ovládání, oddělený motorový a pracovní prostor a plynulou regulaci tlaku. Stroj je vybaven vyrovnávací nádrží na vodu (70 l).