Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Kompresory Atlas Copco

Stacionární šroubové kompresory Atlas Copco

Kompresory Atlas Copco vám přinášejí vynikající výkon, a maximální produktivitu při minimalizaci celkových provozních nákladů. Kompresor je zdrojem stlačeného vzduchu, který je nezbytným médiem pro funkci mnoha výrobních činností. Každý uživatel stlačeného vzduchu stále častěji vyžaduje jeho levnou a spolehlivou výrobu, navíc rotstou nároky na co největší možnou flexibilitu.

Novinka!

sroubovy_kompresor
sroubove_kompresory   sroubove_kompresorysroubove_kompresorysroubove_kompresory   sroubove_kompresory    sroubove_kompresory   
Řada GA VSD+  7-75kW 

 

 

sroubovy_kompresor   sroubovy_kompresor       sroubovy_kompresor         sroubove_kompresory         sroubovy_kompresor
Řada GX 2-11kW »   Řada GA 5-15kW »   Řada GA 15-22kW »   Řada GA 11-30kW »   Řada GA 30-90kW »

   


Mobilní kompresory Atlas Copco

Mobilní kompresory Atlas Copco byly speciálně navrženy do těžkých provozů a jsou nepostradatelné při pískování, tryskání a práci v lomech. Mohou posloužit při aplikaci zafukování optických kabelů nebo v kombinaci s pneumatickým nářadím, jako jsou vrtačky, pěchovačky a jiné. Všechny  mobilní kompresory splňují současné evropské předpisy týkající se bezpečnosti, výfukových emisí a hluku.

mobilni_benzinovy_kompresor   mobilni_kompresor   mobilni_kompresor     mobilni_kompresor

Nejmenší mob.kompresor » 

 

Malé mob.kompresory »

 

Střední mob.kompresory »

 

Velké mob.kompresory »

 


Bezmazné kompresory Atlas Copco - Oil-free Air

Veškeré technologie bezmazných kompresorů společnosti Atlas Copco jsou certifikovány dle nové normy ISO 8573-1. Patří sem turbokompresory, zubové, spirálové a pístové kompresory, šroubové kompresory se vstřikem vody, bezmazné šroubové kompresory a čtyřstupňové kombinované pístové kompresory a šroubové stroje. Tyto kompresory poskytují stlačený vzduch s nulovým obsahem oleje, který je vhodný pro aplikace v textilním průmyslu, potravinářství, při výrobě nápojů, důlní těžbě, na moři i v elektroprůmyslu včetně elektroniky (výroba polovodičů, ale i pro čisté podmínky výroby) a také pro výrobce z oblasti farmacie, chemie a kosmetiky, pro výrobce automobilů při lakování, pro obce při úpravě vody a pro nemocnice pro kritické zdravotnické aplikace.

bezmazny_sroubovy_kompresor                  bezmazny_zubovy_kompresor           bezmazny_spiralovy_kompresor            bezmazne_pistove_kompresory

Šroubové kompresory

 

Zubové kompresory

 

Spirálové kompresory

 

Pístové kompresory

 Více informací na vyžádání »

.