Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Malé mobilní kompresory

Řada 7: Jednonápravové rotační šroubové mobilní kompresory se vstřikem oleje, 7–12 bar (102–175 psig)

mobilni_kompresory

Mobilní kompresory řady 7 společnosti Atlas Copco jsou poháněny dieselovými motory Kubota, Deutz nebo benzínovými motory Honda. Jedná se o kompaktní, účinné, ekonomické a snadno obsluhovatelné kompresory, které uživateli zajišťují spolehlivý zdroj stlačeného vzduchu pro pohon pneumatických nástrojů či pro náročnější aplikace jako tryskávání, pískování a zafukování optických vláken. U některých modelů je k dispozici volitelný vestavěný generátor o výkonu 6,5 nebo 12 kVA, který poskytuje dostatečné množství elektrické energie pro svařování, osvětlení, topení, pohon stavebních nástrojů a nářadí. Všechny modely řady 7 odpovídají aktuálním evropským normám souvisejícím s bezpečností práce, výfukovými emisemi a hlučností.

Zákaznické benefity

Snadná obsluha – Pro rychlý přístup a snadnou obsluhu jsou všechny ovládací prvky umístěny na jediném panelu.
Dlouhá životnost – Jednotlivé díly jsou vyrobeny z práškově lakované oceli Zincor™ pro vynikající odolnost proti korozi. Kapotáž lze variantně dodat i v provedení z vysoce nárazuvzdorného a odolného polyetylenu HardHat™.
Vysoká účinnost – Kombinace účinného motoru Honda, Kubota nebo Deutz a vysoce výkonné jednotky vlastního kompresoru společnosti Atlas Copco zaručuje vynikající účinnost a nižší opotřebení.
Nízké provozní náklady, vysoká palivová nezávislost – Všechny modely jsou vybaveny plynulým plně automatickým regulátorem. Regulátor průběžně upravuje otáčky motoru podle poptávky po vzduchu a snižuje tak spotřebu paliva. Palivová nádrž s velkým objemem umožňuje kompresorům řady 7 pracovat po celou směnu bez potřeby doplňovat palivo.
Snadný servis – Kapotu zvedají samodržné plynové vzpěry, přičemž boční panely a přední i zadní deflektory lze během několika sekund demontovat. Výsledkem je rychlý přístup pro servis, který urychluje údržbu a zkracuje prostoje.
Nízké náklady na vlastnictví – Odolný nárazuvzdorný kryt HardHat™ odolává poškození a korozi a eliminuje dobu a náklady potřebné k opravám a novému lakování.

Leaflet Series 7_XAS 27 (510kB, Pdf document) - Stáhnout »

Leaflet Series 7_XA(T,H)S 37-97 (1016kB, Pdf document) - Stáhnout
Leaflet XA(T,H)S 37-97 metal (1016kB, Pdf document) - Stáhnout
Leaflet Series 7_XAS 67-87 (237kB, Pdf document) - Stáhnout

Technické údaje

Normální efektivní pracovní tlak 7 - 12 bar
Průtok vzduchu (výkonnost FAD) 32 - 89 l/s
Průtok vzduchu (výkonnost FAD) 1.9 - 5.3 m³/min
Úroveň hlučnosti 98 dB(A)
Motor Deutz D2011L02, Deutz D2011L03, Kubota D905, Kubota 1105
Hmotnost                 530 - 940 kg
Délka                   2559 - 3470 mm
Šířka                    1305 - 1410 mm
Výška                   1151 - 1258 mm

.