Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Omítačky a šneková čerpadla

Omítací stroj MP 25 MIXIT
Strojní omítačka MP 25 mixit

Strojní omítačka MP 25 mixit je kompletně vybavené a spolehlivé staveništní míchací čerpadlo pro materiál z pytlů nebo ze sila. Zpracovává všechny čerpatelné suché maltové směsi, jako jsou jádrové omítky, armovací malta,protipožární malta, strukturované omítky atd. - vnitřní i venkovní. Omítačka je umístěna na 4 kolech pro lehkou manipulaci a je rozložitelná na čtyři části.


Omítací stroj P 12 SPRAYBOY
Omítací čerpadlo SPRAYBOY P 12

Malé čerpadlo Sprayboy P 12 je určené pro omítaní, míchání, čerpání a stříkání jemných omítkových směsí do zrnitosti 3mm - a to vše z jedné násypky. Ideální je na dopravu a aplikaci fasádních lepidel, sanačních malt, pro lepení obkladů a tenkovrstvých omítek.


Omítací stroj S 5 EV
Omítací stroj S 5 EV

Univerzální šnekové čerpadlo série S 5 lze použít jak na standartní práce, tak i na specilizované zakázky. Základem tohoto modulového systému je výkonné šnekové čerpadlo S 5 EV, které je vybaveno elektromotorem s variátorem pro plynulou regulaci výkonu.


Omítací stroj S 5 EVTM
Omítací stroj S 5 EVTM

Univerzální šnekové čerpadlo série S 5 EVCM lze použít jak na standartní práce, tak i na specilizované zakázky. Základem tohoto modulového systému je výkonné šnekové čerpadlo S 5 EV, které je vybaveno elektromotorem s variátorem pro plynulou regulaci výkonu. Verze TM má talířovou míchačku pro zpracování kvalitních sanačních směsí i směsí míchých přímo na stavbě.


Omítací stroj SP 11 BBR
Omítací čerpadlo SP 11 BBR

Šnekové čerpadlo SP 11 BBR má plně hydraulický pohon s plynulým nastavením čerpaného množství a vlastní míchač s nuceným pohonem. Čerpadlem SP11 lze zpracovávat všechny maltové směsi do zrnitosti 6mm. Je ideální pro aplikaci stříkaných omítek a sanačních malt (reprofilační omítky).


Omítací stroj SP 11 BMT
Omítací čerpadlo SP 11 BMB

Šnekové čerpadlo SP 11 BMB má plně hydraulický pohon s plynulým nastavením čerpaného množství a vlastní míchač s nuceným pohonem. Čerpadlem SP11 lze zpracovávat všechny maltové směsi do zrnitosti 6mm. Je ideální pro aplikaci stříkaných omítek a sanačních malt (reprofilační omítky).

.