Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Sortiment

Atlas Copco

Stacionární kompresory, mobilní kompresory, elektrocentrály, lehká hutnící technika, demoliční technika, čerpadla, průmyslové nářadí, rozvody vzduchu AIRnet

Společnost Atlas Copco je vedoucím světovým dodavatelem technologických zařízení pro průmysl a stavebnictví. Nabídka výrobků a služeb zahrnuje zařízení na stlačování vzduchu a plynů, generátory, stavební a důlní stroje, průmyslové nářadí a montážní systémy, příslušné servisní služby a služby půjčovny. Díky úzké spolupráci s našimi zákazníky a obchodními partnery a více než 135 letům zkušeností jsou výrobky naší společnosti stále dokonalejší. Výrobky Atlas Copco jsou dodávány na trhy více než 160 zemí světa. V České republice je divize Kompresory Atlas Copco tradičním dodavatelem kompresorové techniky. Zabýváme se prodejem a servisem bezmazných a mazných stacionárních vzduchových kompresorů, mobilních vzduchových kompresorů, plynových a procesních kompresorů, turboexpandérů, dmychadel, elektrických generátorů, zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu jako jsou sušičky, dochlazovače a filtry a elektronických řídících systémů.

Putzmeister

Pumpy na beton, omítačky, pístová čerpadla, čerpadla litých potěrů, šneková čerpadla

Společnost Putzmeister – Mörtelmaschinen zastoupená v České republice naší společností Biller-Burda s.r.o. vám nabízí jeden z nejrozsáhlejších sortimentů stavebních strojů na celém světě. Jedná se o omítací stroje, čerpadla na betonové směsi a zařízení pro nástřik jemných omítek. Tyto stroje jsou vhodné pro široké spektrum stavebních zakázek a s úspěchem je používají všechny kategorie stavebních společností. Od živnostníků až po velké stavební firmy. Společně s celosvětovou výkonnou servisní sítí  vám tak poskytujeme optimální předpoklady a možnosti, které vám usnadní každodenní práci a přinesou větší zisk.

Dynajet

Vysokotlaké čistící stroje elektrické, benzínové a dieselové 150 až 3000 bar

Společnost Putzmeister-Dynajet zastoupená v České republice naší společností Biller-Burda s.r.o. vám nabízí širokou paletu vysokotlakých čistících strojů od 150 do 2800 barů. Jsou to opravdové profi-zařízení vhodné skoro pro každou aplikaci čištění. Své uplatnění najdou ve stavebnictví, průmyslu a komunálních službách. Mobilní Trollies – Dynajet s elektro, benzín a diesel pohonem do 500 barů, výkonné horkovodní diesel stroje na podvozku do 800 barů a neposlední řadě studenovodní vysokotlaká zařízení UHP 170 v rozmezí tlaků od 1200 do 2800 barů. Ke všem těmto typům nabízíme širokou paletu speciálního příslušenství.

Endress

Elektrocentrály, generátory, záložní zdroje

V odvětví elektrických generátorů patří Endress mezi špičkové výrobce na evropském trhu. Zkušenosti desítek let s vývojem a výrobou elektrických generátorů garantují nejvyšší kvalitu a absolutní spolehlivost. S rozsahem nabízených výkonů až 2000 kVA pokrývá Endress všechny potřeby. Do programu patří také inovační speciální zařízení pro hasiče a záchranářské služby (např. při živelných pohromách), jako jsou osvětlovací zařízení a generátory proudu pro nouzové napájení, nebo plnění speciálních projektových požadavků.

.