Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Šroubové kompresory do 11kW

GX 2–11: Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje, 2–11 kW (3–15 hp)

Rotační šroubové kompresory GX se vstřikem oleje společnosti Atlas Copco jsou výkonné a spolehlivé dílenské šroubové kompresory pro malé a střední podniky. Pro zajištění flexibility jsou kompresory GX k dispozici v různých provedeních: instalovaný na podlahu, na vzdušník, s integrovaným sušičem či bez něj. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních součástí a materiálů a zajišťují spolehlivý zdroj vysoce kvalitního vzduchu s teplotou do 46 °C (115 °F).
sroubove_kompresory
Zákaznické benefity
•Spolehlivost – Řada GX je navržena, vyrobena a testována podle standardů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 1217. Technologie šroubového kompresoru umožňuje 100% nepřetržitý pracovní cyklus. Konstrukce zesíleného rámu eliminuje rezonance. Kompresory GX mají dlouhou životnost a spolehlivý provoz.
•Nižší náklady na energii – Kompresory GX nabízejí nízkou spotřebu energie a vysokou účinnost rotačního šroubového kompresoru. V porovnání s pístovými kompresory, u kterých se časem zvyšuje spotřeba energie, zajišťují šroubové kompresory vždy vysokou účinnost.
•Snadná instalace připojením – Kromě toho, že mají minimální půdorys, jsou kompresory řady GX osazeny odvodem chladicího vzduchu z horní části a umožňují proto umístění ke stěně nebo do rohu. Kompresor GX na vzdušníku s vestavěným sušičem ještě více snižuje požadavky na prostor a je proto ideální v případě, kdy máte ve vašem provozu k dispozici omezený prostor.
•Snadná údržba – Servisní místa jsou seskupena u sebe a jsou přístupná pod odnímatelným krytem. Odlučovač oleje i filtr jsou lehce dostupné a umožňují snadnou údržbu. Údržbu dále zjednodušují informace zobrazené na ovládacím panelu.
•Tichý provoz – Společnost Atlas Copco dodává kompresory GX s kompletními zvukově izolačními skříněmi, které snižují hlučnost až na 61 dB(A). Technologie šroubového elementu snižuje vibrace, optimalizovaný průtok chladicího vzduchu přispívá k tichému provozu.
•Integrovaná úprava vzduchu – Kompresor GX 2–11 FF je k dispozici s pokročilým zabudovaným kondenzačním sušičem vzduchu. Ochlazením stlačeného vzduchu a odstraněním vody předtím, než může proniknout do rozvodů stlačeného vzduchu, se brání vzniku rzi v potrubí pro stlačený vzduch a poškození pneumatických nástrojů.

Katalogový list GX 2-11 (Pdf document) - Stáhnout »

Technická data
Kapacita FAD (l/s) 19 - 27 l/s
Kapacita FAD (m3/h, cfm) 68.4 - 97.2 m3/h
Instalovaný výkon motoru 3 - 11 kW
Pracovní tlak 7.5 - 13 bar(e)

.