Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Šroubové kompresory do 15kW

GA 5–11 / GA 5–15 VSD: Šroubové kompresory se vstřikem oleje chlazené vzduchem, 5,5–15 kW (7-20 hp)

sroubove_kompresor

Šroubové kompresory společnosti Atlas Copco se vstřikem oleje mají vedoucí postavení na trhu díky vynikajícímu výkonu a flexibilnímu provozu. To vede k nejvyšší produktivitě a současně snižuje celkové provozní náklady. Kompresory GA jsou k dispozici ve dvou řadách: GA 5–11 a GA 5–15 VSD. Model GA 5–11 představuje nejlepší řešení pro dílny a malé provozy a je vyroben pro výkon i v nejnáročnějších podmínkách. Řada GA 5–15 VSD představuje ideální řešení pro výrobu s proměnlivou poptávkou po vzduchu a optimalizuje spotřebu energie. Obě řady dodávají vysoce kvalitní vzduch potřebný k udržení čistoty vzduchových rozvodů a plynulosti výroby. 
Zákaznické benefity
•Nejvyšší spolehlivost – Řada GA je navržena, vyrobena a testována podle standardů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 1217. Zajišťuje dlouhou a bezproblémovou životnost při nízkých provozních nákladech. Kompresor je vybaven nejnovější generací inovativních šroubových elementů se vstřikem oleje společnosti Atlas Copco.
•Nižší náklady na energii – Kompresory GA mohou snížit náklady na energii a celkové náklady na životní cyklus kompresoru díky využití vysoce účinného šroubového elementu. Pohon s proměnnými otáčkami (VSD) u kompresoru GA dále snižuje náklady na energii v průměru o dalších 35 % plynulou regulací dodávky stlačeného vzduchu dle aktuální potřeby.
•Integrace systému stlačeného vzduchu – V místě spotřeby stlačeného vzduchu lze pro kompresor GA nainstalovat systém WorkPlace Air System. Jeho nízká hlučnost při provozu a integrované vybavení pro úpravu vzduchu eliminují potřebu samostatné kompresorovny. Všechny kompresory GA jsou testovány a dodávají se připravené k použití. Integrované volitelné vybavení významně snižuje náklady na instalaci, snižuje tlakovou ztrátu a šetří tak další náklady na energii.
•Pokročilé řízení a sledování – Pro zvýšení účinnosti a spolehlivosti řídí jednotka Elektronikon® chod motoru hlavního pohonu a reguluje tlak v rámci předem definovaného úzkého tlakového pásma. Řídicí jednotku Elektronikon® lze podle potřeb vybavit dodatečnými snímači, digitálními kontakty, sběrnicí Fieldbus a komunikačními funkcemi s možností připojení na internet a odesílání zpráv SMS. V kombinaci s řídicí jednotkou pro řízení více kompresorů ES se optimalizuje provoz celé kompresorovny.
•Jednoduchá instalace do systému výroby stlačeného vzduchu – Všechny kompresory GA lze nainstalovat s integrovanými sušiči, filtry a odlučovači oleje a vody pro ochranu rozvodů stlačeného vzduchu. Kvalitní vzduch prodlužuje životnost vybavení, zvyšuje efektivitu a zajišťuje kvalitu finálního výrobku.

Katalogový list GA 5-11 (Pdf document) - Stáhnout »

Technické údaje
Instalovaný výkon motoru 5.5 - 15 kW
Pracovní tlak 5.5 - 13 bar(e)
Kapacita FAD (l/s, cfm) 4.9 - 37.5 l/s

.