Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Šroubové kompresory do 22kW

GA 15–22: Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje, 15–22 kW (20–30 hp)

sroubove_kompresory
Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje společnosti Atlas Copco mají vedoucí postavení na trhu díky vynikajícímu výkonu a flexibilnímu provozu. To vede k nejvyšší produktivitě při snížení celkových nákladů na vlastnictví. Kompresory GA jsou vyrobeny pro výkon i v nejnáročnějším prostředí. Tyto výrobky udržují hladký chod výroby.
Zákaznické benefity
•Nejvyšší spolehlivost – Řada GA je navržena, vyrobena a testována podle standardů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 1217. Zajišťuje dlouhou a bezproblémovou životnost při nejnižších provozních nákladech. Kompresory GA jsou vybaveny nejnovější generací inovativních šroubových elementů se vstřikem oleje společnosti Atlas Copco.
•Nižší náklady na energii – Kompresory GA mohou snížit náklady na energii a celkové náklady na životnost kompresoru díky použití vysoce účinných elementů, motorů a minimálním vnitřním ztrátám.
•Integrace systému stlačeného vzduchu – V místě spotřeby stlačeného vzduchu lze pro kompresor GA nainstalovat systém WorkPlace Air System. Jeho nízká hlučnost při provozu a integrované vybavení pro úpravu vzduchu eliminují potřebu samostatné kompresorovny. Všechny kompresory GA jsou testovány a dodávají se připravené k použití. Integrované volitelné vybavení významně snižuje náklady na instalaci a tlakovou ztrátu a šetří tak další náklady na energii.
•Pokročilé řízení a sledování – Pro zvýšení účinnosti a spolehlivosti řídí jednotka Elektronikon® chod motoru hlavního pohonu a reguluje tlak v rámci předem definovaného úzkého tlakového pásma. Řídicí jednotku Elektronikon® lze podle potřeb vybavit dodatečnými snímači, digitálními kontakty, sběrnicí Fieldbus a komunikačními funkcemi s možností připojení na internet a odesílání zpráv SMS. V kombinaci s řídicí jednotkou pro řízení více kompresorů ES se optimalizuje provoz celé kompresorovny.
•Integrovaná úprava vzduchu – Všechny kompresory GA jsou volitelně vybaveny integrovaným sušičem a jsou pro ně k dispozici filtry pro ochranu rozvodů stlačeného vzduchu. Kvalitní vzduch prodlužuje životnost vybavení, zvyšuje efektivitu a zajišťuje kvalitu finálního výrobku.

Katalogový list GA 15-22 (Pdf document) - Stáhnout »

Technické údaje
Kapacita FAD (l/s) 30.1 - 60.6 l/s
Kapacita FAD (m3/h, cfm) 108.4 - 216.7 m3/h
Instalovaný výkon motoru 15 - 22 kW
Pracovní tlak 7.3 - 13 bar(e)

.