Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Šroubové kompresory do 30kW

GA+ 11–30 / GA 15–30 VSD: Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje, 11–30 kW (15–40 hp)
sroubove_kompresory
Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje společnosti Atlas Copco mají vedoucí postavení na trhu díky vynikajícímu výkonu a flexibilnímu provozu. To vede k nejvyšší produktivitě při snížení celkových nákladů na vlastnictví. Kompresory GA jsou k dispozici ve dvou řadách, GA+ 11–30 a GA 15–30 VSD. Uživateli umožňují dokonale sladit požadavky na řešení stlačeného vzduchu. Jsou vyrobeny pro výkon i v nejnáročnějším prostředí a zajišťují efektivní běh vaší výroby.
Zákaznické benefity
•Nejvyšší spolehlivost – Řada GA je navržena, vyrobena a testována podle standardů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 1217. Zajišťuje dlouhou a bezproblémovou životnost při nejnižších provozních nákladech. Kompresory GA se vstřikem oleje jsou vybaveny nejnovější generací inovativních šroubových elementů s přímým pohonem (bez spojky). Kompresory jsou vhodné i pro nejnáročnější prostředí.
•Nižší náklady na energii – Kompresory GA mohou snížit náklady na energii a celkové náklady na životní cyklus kompresoru díky využití vysoce účinných šroubových elementů a motorů. Pohon s proměnnými otáčkami (VSD) u kompresoru GA dále snižuje náklady na energii v průměru o dalších 35 % automatickou úpravou dodávky vzduchu podle poptávky v širokém provozním rozsahu.
•Integrace systému stlačeného vzduchu – V místě spotřeby stlačeného vzduchu lze pro kompresor GA nainstalovat systém WorkPlace Air System. Jeho nízká hlučnost při provozu a integrované vybavení pro úpravu vzduchu eliminují potřebu samostatné kompresorovny. Všechny kompresory GA jsou testovány a dodávají se připravené k použití. Integrované volitelné vybavení významně snižuje náklady na instalaci a tlakovou ztrátu a šetří tak další náklady na energii.
•Pokročilé řízení a sledování – Pro zvýšení účinnosti a spolehlivosti řídí jednotka Elektronikon® chod motoru hlavního pohonu a reguluje tlak v rámci předem definovaného úzkého tlakového pásma. Řídicí jednotku Elektronikon® lze podle potřeb vybavit dodatečnými snímači, digitálními kontakty, sběrnicí Fieldbus a komunikačními funkcemi s možností připojení na internet a odesílání zpráv SMS. V kombinaci s řídicí jednotkou pro řízení více kompresorů ES se optimalizuje provoz celé kompresorovny.
•Integrovaná úprava vzduchu – Pro všechny kompresory GA je k dispozici integrovaný sušič, filtry a odlučovač oleje a vody pro ochranu rozvodů stlačeného vzduchu. Kvalitní vzduch prodlužuje životnost vybavení, zvyšuje účinnost a zajišťuje kvalitu finálního výrobku.

Katalogový list GA 11+-30/GA 15-30 VSD (Pdf document) - Stáhnout »

Technické údaje
Kapacita FAD (l/s) 25.2 - 90.1 l/s
Kapacita FAD (m3/h, cfm) 57.2 - 324.4 m3/h
Instalovaný výkon motoru 11 - 30 kW
Pracovní tlak 4 - 13 bar(e)

.