Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Šroubové kompresory do 90 kW

GA 30+ až 90 / GA 37 až 90 VSD: Šroubové kompresory se vstřikem oleje chlazené vzduchem, 30–90 kW (40–125 hp)
sroubove_kompresory
Rotační šroubové kompresory se vstřikem oleje GA společnosti Atlas Copco mají vedoucí postavení na trhu díky vynikajícímu a spolehlivému výkonu. Jejich flexibilní provoz vede k nejvyšší produktivitě a současně snižuje celkové provozní náklady. Kompresory GA jsou k dispozici ve třech řadách: GA, GA+ a GA VSD. Uživateli umožňují dokonale sladit požadavky na řešení stlačeného vzduchu. Jsou vyrobeny pro výkon i v nejnáročnějším prostředí a udržují efektivní běh výroby.
Zákaznické benefity
•Nejvyšší spolehlivost – Řada GA je navržena, vyrobena a testována podle standardů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 1217. Nejnovější generace inovativních šroubových elementů se vstřikem oleje společnosti Atlas Copco zajišťuje dlouhou a bezproblémovou životnost při nejnižších provozních nákladech. Integrovaný zapouzdřený převodový pohon eliminuje potřebu použití spojek. Snižuje tak požadavky na údržbu a zvyšuje spolehlivost modelů GA, které jsou vhodné pro nejnáročnější prostředí.
•Nižší náklady na energii – Kompresory GA/GA+ mohou snížit náklady na energii a celkové náklady na životní cyklus kompresoru díky využití vysoce účinného elementu a motorů. Řízený pohon (VSD) u kompresoru GA dále snižuje náklady na energii v průměru o dalších 35 % automatickou úpravou dodávky vzduchu podle poptávky v širokém provozním rozsahu.
•Integrace systému stlačeného vzduchu – V místě potřeby lze pro kompresor GA nainstalovat systém WorkPlace Air System. Jeho nízká hlučnost při provozu a integrované vybavení pro úpravu vzduchu eliminují potřebu samostatné kompresorovny. Všechny kompresory GA se dodávají připravené k použití, což významně snižuje tlakovou ztrátu a šetří tak další náklady na energii.
•Pokročilé řízení a sledování – Pro zvýšení účinnosti a spolehlivosti řídí jednotka Elektronikon® chod motoru hlavního pohonu a reguluje tlak v rámci předem definovaného úzkého tlakového pásma. Řídicí jednotku Elektronikon® lze podle potřeb vybavit dodatečnými snímači, digitálními kontakty, sběrnicí Fieldbus a komunikačními funkcemi s možností připojení na internet a odesílání zpráv SMS. V kombinaci s řídicí jednotkou pro řízení více kompresorů ES se optimalizuje provoz celé kompresorovny.
•Jednoduchá instalace do systému výroby stlačeného vzduchu – Všechny kompresory GA jsou k dispozici s integrovaným sušičem, který účinně odstraňuje vlhkost, aerosoly a částice nečistot pro ochranu investice. Kvalitní vzduch prodlužuje životnost vybavení, zvyšuje účinnost a zajišťuje kvalitu finálního výrobku.

Katalogový list GA 30+-90/GA 37-90 VSD (Pdf document) - Stáhnout »

Technické údaje
Kapacita FAD (l/s) 99 - 216 l/s
Kapacita FAD (m3/h, cfm) 354 - 780 m3/h
Instalovaný výkon motoru 30 - 90 kW
Pracovní tlak 7.5 - 13 bar(e)

.