Kompresory, Putzmeister a Elektrocentrály

prodej a servis kompresorů, strojů Putzmeister a Elektrocentrál

Velké mobilní kompresory

DrillAir™: Dvoustupňové asymetrické rotační šroubové kompresory na dvounápravovém podvozku se vstřikem oleje, 25–35 bar (365–510 psig)

dvoustupňove_kompresory

Společnost Atlas Copco rozumí požadavkům náročného oboru průmyslového vrtání, kde je spolehlivost a snadná údržba stejně důležitá jako vysokotlaký vzduch. Mobilní kompresory DrillAir™ dodávají účinně, spolehlivě a hlavně efektivně vysoký objem stlačeného vzduchu při vysokém provozním tlaku. Spotřebu paliva lze ještě více snížit inovativním systémem FuelXpert™. Technologie systému Oiltronix™ umožňuje dosáhnout delší životnosti jednotlivých kompresorových komponentů. Pohon zajišťují dieselové motory Caterpillar pro práci ve vysokém zatížení. Kompresory DrillAir™ umožňují uživateli vrtat hlouběji a dosáhnout větších průměrů vrtů při nejvyšší rychlosti vrtání a s nejvyšší produktivitou. Všechny modely jsou k dispozici ve verzi odpovídající kritériím nejnovějších předpisů o emisích výfukových plynů a úrovních hlučnosti.

Zákaznické benefity

Systém DrillAirXpert™ nabízí vylepšenou alternativu ke konkurenčním „kombinovaným“ systémům tím, že umožňuje naprostou flexibilitu regulace tlaku a průtoku. Variabilní systém je v případě potřeby schopen snadno zajišťovat přesný požadovaný tlak v rozsahu 22–35 bar (300–510 psi). Lze jej také nastavit pro zajištění plně regulovaného průtoku až 673 l/s (1500 cfm).
Ekonomický – Při částečném zatížení kompresoru lze dosáhnout velkých úspor paliva pomocí systému FuelXpert™, který elektronicky reguluje otáčky motoru a přívodní ventil vzduchu pro optimalizaci spotřeby paliva.
Úspory energie a nejvyšší objem vzduchu díky šroubovému elementu DrillAir™.
Pohodlí pro vaši obsluhu – Zvukově izolační pěna a tlumiče snižují hladiny hluku, zlepšují pracovní prostředí obsluhy a zaručují plnou shodu se všemi předpisy o vnější hlučnosti.
Snadná obsluha – Uživatelsky přívětivý ovládací panel zajišťuje podrobnou digitální diagnostiku, jasné zobrazení, snadné nastavení parametrů a rychlý přístup k uloženým datům.
Pohodlné a rychlé tažení po silnici a vysoká manévrovatelnost díky tandemovému podvozku.
Vysoká spolehlivost – Systém Oiltronix™ V2 brání kondenzaci vody v olejovém systému kompresoru, což vede k delší životnosti vlastního elementu.
Leaflet DrillAir_XRVS 617-XRVS 647 (Pdf document) - Stáhnout
Leaflet DrillAir_XRYS 557-XRYS 577 (Pdf document) - Stáhnout
Technické údaje
Normální efektivní pracovní tlak                     25 - 35 bar
Průtok vzduchu (výkonnost FAD)                 550 - 630 l/s
Průtok vzduchu (výkonnost FAD)                33 - 37.8 m³/min
Úroveň hlučnosti                                              104 dB(A)
Motor Caterpillar C18 ACERT T3
Hmotnost                                           7200 - 10100 kg
Délka                                                       5.4 - 6.8 m
Šířka                                                    2.25 - 2.53 m
Výška                                                   2.51 - 3.05 m

.