INDUSTRIES / ECONOMICS

Putzmeister

Zde najdete základní dělení a údaje o sortimentu firmy Putzmeister

 

 


Pístová čerpadla

P 13

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Míchání - čerpání - stříkání jedním strojem - P 13.

Putzmeister P 13 je robustní a nenáročný na servis pro ty nejnáročnější stavební směsi na světě. Díky svému výkonnému a spolehlivému pístovému čerpadlu je vhodný pro staveništní směsi, vnitřní a venkovní omítky, spárování, tmely, zdící a cementové malty, bentonitovou kaši, čerpatelný písek a samonivelační podlahové potěry.

P 720

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Všestranné čerpadlo pro vše od stříkaného betonu po samonivelační podlahové potěry v novém designu.

P 720 spolehlivě dopravuje čerpaná média se zrnitostí až 16 mm na velké vzdálenosti. Výkonné pístové čerpadlo je ideální pro aplikace se stříkaným betonem a samonivelačním podlahovým potěrem. S dopravním tlakem až 80 barů a výkonem 21 m³/h je skutečným všestranným pomocníkem s malými rozměry a nízkou hmotností.

P 730

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Nejvýkonnější kompaktní čerpadlo pro vysoké dopravní výkony v novém designu.

Pístové čerpadlo P 730 se ideálně hodí pro dopravu jemného betonu do zrnitosti 32 mm a pro práci se stříkaným betonem. Je to náš nejvýkonnější stroj tohoto druhu, může se pochlubit ještě větším výkonem a vyšší rychlostí čerpaní a přitom je lehký a má promyšlenou a uživatelsky přívětivou konstrukci. Navíc se snadněji obsluhuje a vyžaduje méně údržby než kdykoli předtím.

 

 


 

Potěrové dopravníky

500 M

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Nejmenší a nejlehčí model Mixokretu pro aplikace potěru.

Kompaktní alternativa k široké škále aplikací. Mixokret M 500 je jedním z nejmenších, nejlehčích a nejúspornějších modelů podlahových dopravníků, který dokáže zpracovat menší zakázky a je užitečný pro ty, kteří chtějí používat svůj vlastní kompresor. Pracuje tiše a je spolehlivý i v nejnáročnějších podmínkách. Kromě cementového potěru může dopravovat další druhy směsných směsí včetně kalciumsulfátového potěru (anhydritu), magnéziového potěru, ale i písku a kameniva pro speciální aplikace.

700 M

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Lehký model Mixokret pro aplikaci podlahového potěru.

Mixokret M 700 se dokonale hodí pro dodávání podlahového potěru, písku, štěrku a jemného betonu do zrnitosti 16 mm. Je lehkou a kompaktní alternativou pro širokou škálu aplikací. Může přepravovat materiály jako cementový potěr, kalciumsulfátový potěr (anhydrit), magnéziový potěr a také písek a kamenivo pro speciální aplikace.

M 740 DHBS  Stage V

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Ekologické a výkonné.

Více výkonu díky motoru Deutz – to splňuje všechny požadavky aktuální emisní kategorie „Stage V“. Lze jej použít k čerpání cementového potěru, kalciumsulfátového potěru(anhydritu), magnéziového potěru, písku a kameniva.
Mixokret M 740 Stage V je k dispozici ve 3 verzích:

  1. M 740 DH Stage V Diesel (základní verze bez násypky)
  2. M 740 DHB Stage V (s násypkou)
  3. M 740 DHBS Stage V (s násypkou a přihrnovací lopatou)

M 760 DHBS  Stage V

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Pohonná jednotka šetrná k životnímu prostředí.

Ekologické a výkonné čerpadlo na potěr Mixokret M 760 Stage V Green Efficiency bylo vyvinuto pro velké úkoly. Vyšší výkon, ale nižší spotřeba paliva, emise a hluk. Lze jej použít k čerpání cementového potěru, kalciumsulfátového potěru (anhydritu), magnéziového potěru, písku a kameniva.
Mixokret M 760 Stage V Green Efficiency je k dispozici ve 3 verzích:

  1. M 760 DH Stage V Diesel (základní verze bez násypky)
  2. M 760 DHB Stage V (s násypkou)
  3. M 760 DHBS Stage V (s násypkou a přihrnovací lopatou)

 

 


Šneková čerpadla

S 5 EV – EVTM

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Univerzální šnekové čerpadlo.

Omítací stroj S 5 EV je stavebnicový systém. S 5 EV lze modulovat pomocí talířové míchačky TM. Talířová míchačka umožňuje míchat vysoce kvalitní materiály dodávané v pytlích. Je vhodný pro různé materiály, jako jsou cementové suspenze, základní omítky, izolační omítky, hrubé omítky, strukturované omítky, stěrkové omítky, lepené spáry, zdicí malty, žáruvzdorné malty, těsnící suspenze, injektážní malty, výplňové a kotvící malty, disperzní omítky, vláknité malty, sklolaminátové betony, spojovací malty, štuky a spárovací hmoty. Lze jej použít na venkovní omítky (vápenné, vápenocementové a izolační omítky) i na vnitřní omítky (vápenné omítky).

SP 11 LMR  stage V

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Snadné omítání.

Tento speciální stroj lze použít pro všechny předem namíchané suché malty a směsi vyrobené na místě. Šnekové čerpadlo Putzmeister SP 11 LMR nabízí trvalou hodnotu, například díky lehkému, ale robustnímu plastovému krytu, který odolá i těm nejnáročnějším podmínkám na stavbě. Lze jej použít jak na venkovní omítky (vápenné, vápenocementové a izolační omítky), tak i na vnitřní omítky (vápenné omítky).

SP 11 THF  stage V

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Ekonomický, jednoduchý, lehký.

V souladu s emisní normou Stage V může SP 11 THF snadno pokrýt vzdálenosti
80 m nebo výšky 40 m. Síto a vibrátor byly vylepšeny, aby bylo dosaženo kontinuálního toku materiálu i při dopravě potěru obsahujícího plastová nebo kovová vlákna. Maximální dodávané množství 15 m³/h a instalované zařízení poskytují vše, co potřebujete k profesionální přepravě samonivelačního podlahového potěru. Opotřebitelné díly a díly pro údržbu jsou snadno přístupné, což usnadňuje čištění a výměnu opotřebitelných dílů. Můžete tak zkrátit dobu seřizování a zvýšit
produktivitu práce.

SP 20 GHF

Výkonný stroj pro samonivelační podlahy

SP 20 GHF je šnekové čerpadlo pro aplikace samonivelačních podlahových potěrů. Vybavený je 4-válcovým benzínový motorem Kubota 37 kW splňující emisní normu Stage V. Tento stroj je výkonnější a umožňuje dlouhé dopravní vzdálenosti. Pro zaručení plynulého průtoku i u kovových nebo syntetických vláken obsažených v tekutém potěru byla navržena nová rohová mřížka a standardně je vybaven vibrátorem. Toto čerpadlo může dosáhnout výkonu 20 m³/h a jsou splněny všechny potřeby uživatelů. Konstrukce byla optimalizována pro uživatelsky přívětivější servis a údržbu. Používáme spolehlivé a vysoce kvalitní komponenty, které prodlužují životnost vašeho samonivelačního čerpadla na potěr.

SP 25 DQR

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Vynikající výkon pro širokou škálu aplikací.

Výkonné šnekové čerpadlo s vlastní míchačkou je kromě klasických vnitřních a venkovních omítek vhodné pro řadu dalších speciálních aplikací, jako je sanace betonu nebo plnicí a injektážní práce. Zvýšená efektivita se zaměřuje na vyšší průchodnost, stejně jako na delší dopravní vzdálenosti a vyšší dodávací tlaky. Vícesložkové materiály a hotovou suchou maltu lze na staveništi míchat ve výkonné míchačce po libovolnou dobu míchání. Funkce zvedání míchačky umožňuje nižší výšku plnění a umožňuje jednoduchý přesun míchané dávky do násypky dopravníku.

SP 25 DHF

Putzmeister - čerpadla betonu, pokerové dopravníky, šnekové dopravníky

Robustní a výkonné čerpadlo pro velké objemy samonivelačních podlahových potěrů.

Výkonné šnekové čerpadlo SP 25 DHF je vhodné pro pohodlné a spolehlivé ukládání velkých objemů samonivelačního podlahového potěru. Díky silnému tříválcovému vznětovému motoru s výkonem 37 kW a emisemi „Stage V“ lze čerpadlo nyní i v budoucnu bez problémů provozovat v celé EU a Švýcarsku. Zvýšená efektivita se soustředí na vyšší výkony, větší rozsahy dodávek a vyšší dodávací tlaky. Velká plnicí plocha je vybavena výkyvným ochranným krytem a výkonným vibračním sítem. Nízká výška plnění usnadňuje nakládání na staveništi i závěrečný úklid. Nízká hmotnost čerpadla také usnadňuje manipulaci na staveništi.

 

 


Omítačky

Omítačka MP 25 mixit

Kompaktní omítací čerpadlo s velkým zásobníkem.
MP 25 zaručuje maximální efektivitu při zpracování předem namíchané suché malty. Dodává se s kompletní sadou příslušenství, takže je ihned po dodání připraven k použití. Spolehlivá strojní omítačka MP 25 je kompaktní, výkonný stroj pro míchání a dopravu předem namíchaných suchých malt z pytlů nebo ze sila.

P 12 Sprayboy

Míchání, čerpání a stříkání.
Toto malé čerpadlo na maltu je ideální pro míchání, čerpání a nástřik cementového lepidla, tenkého stěrkového nátěru, protipožární malty atd. z jedné násypky. Přesně ten správný omítací stroj pro ty, kteří pracují se stavebními sanačními materiály nebo štukem, provádějí renovační a rekonstrukční práce.

S výběrem vhodného zařízení na dopravu omítek, potěrových a litých betonů vám velice rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci.

Pro konkrétní cenovou nabídku kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.


Katalog náhradních dílů

V katalogu náhradních dílů a příslušenství si můžete vybrat vámi požadovanou položku a pro více informací, nebo konkrétní cenovou nabídku kontaktujte prosím naše obchodní oddělení
 

 
 
 

© Copyright 2022 Biller&Burda, BM Systém, All Rights Reserved